Krasa a mladost zo SpanielskaDragon's Blood Cream Anti-aging denný krém 50ml

V predaji náš nový produkt, v spolupráci s tými najlepšími expertmi z oblasti krásy v Španielsku. Spôsobil obrovský boom mnohých španielskych žien, kvôli množstvu výhod a blahodarných účinkov, ktoré má pre pokožku.

Tento LUXUSNÝ krém obsahuje veľké množstvo antioxidačných zložiek, a preto je hviezdnym krémom proti starnutiu.

Dračia krv je vysoko cenená pre svoje antioxidačné schopnosti, obsahuje veľké množstvo proantocyanidínov, ktoré sú až 20x silnejšie ako, vitamín C a 50x účinnejšie, ako vitamín E.

Objem: 50ml
Krajina pôvodu: Španielsko
Objednat

CENA: 26 Eur

          

                                                            

ČERVENÁ sila, blahodarne pôsobiaca na tvár zanecháva zamatovo hebkú stopu všade, kde sa vás dotkne. Takýto čarovný pocit vykúzli krém dračia krv, Dragon's Blood. Prípravok ukrýva LUXUSNÉ, účinné ingrediencie, ktoré pôsobia preventívne proti starnutiu pleti, pomáhajú vypnúť pokožku a zjednotiť tón pleti.

Denný krém proti starnutiu Dragon's Blood SPF12 je ošetrenie proti vráskam s Dragon's Blood, silným antioxidačným a regeneračným extraktom, ktorý pochádza z červenej šťavy stromu Croton Lechleri. Dračia krv pomáha chrániť pokožku pred pôsobením voľných radikálov a spomaľuje proces starnutia. 

Harmonizuje všetky funkcie pokožky, tými najčistejšími ingredienciami a prebúdza jej prirodzený potenciál samostatnej regenerácie. Spája silu prírody pre maximálny efekt dokonalej pleti.  

Denný krém Dragon's Blood má koncentrovanú textúru a je vhodný pre všetky typy pleti. Ďalej obsahuje Aloe Vera, vitamín E, alantoín a slnečný ochranný faktor (SPF12).

Už po prvom použití, má pokožka viac hebkosti, pružnosti a viditeľne mladší vzhľad.

Kombinácia Aloe vera a Esencia Dračia krv je výborná na starostlivosť o zrelú, citlivú a zmiešanú pleť.

Vlastnosti:
- Zabraňuje starnutiu pokožky

- Zlepšuje hydratáciu

- Regeneruje

- Vyhladzuje vrásky

- Zanecháva pokožku hodvábne hladkú

- Poskytuje hebkosť, pružnosť a pevnosť

- Chráni pokožku pred UVA a UVB

Aktívne zložky:
- Dračia krv: silný extrakt prírodného pôvodu, ktorý sa získava z červenkastej živice Croton Lechleri. Je bohatý na Proantocianidas a Taspina, molekuly, ktoré pôsobia synergicky a dodávajú pleti vysoký antioxidačný a regeneračný účinok, ktorý zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky.

- Extrakt z aloe vera: zaručuje nepretržitú rehydratáciu pokožky.

- Vitamín E: dodáva pokožke pružnosť.

- Allantoín: zlepšuje povrch pokožky.

- Colagén


Regenerujte svoju pokožku..

Použitie: Naneste krém na tvár, krk a dekolt jemnou masážou až do úplného vstrebania. V prípade mastnej pleti postačí 1x denne. Už po niekoľkých dňoch začnete pozorovať zvýšenie elasticity, zosvetlenia a regenerácie pokožky.Krasa a mladost zo Spanielska

 

Bez parabénov, bez silikónov a nie je testovaný na zvieratách.

 

                                                                                           Objednat