Španielsky Colagén 250 g  

Španielsky hydrolyzovaný kolagén s horčíkom (magnéziom), jedinečná receptúra, ktorá kombinuje štyri základné prvky na zachovanie a ochranu celého motorického systému ľudského tela, s kyselinou hyalurónovou a vitamínom C. 

Obsah kolagénu v dennej dávke: 10 000 mg

Krajina pôvodu: Španielsko 
Množstvo: 250 g 
Bežná cena: 39,90 Eur

Akciová CENA: 30,- Eur  25% ZĽAVA 

 


 

 

 


OTESTUJTE SA , ČI VÁM V TELE CHÝBA KOLAGÉN:
1. Máte mäkké, štiepiace sa nechty?
2. Vaše pery sú často popraskané a vysušené?
3. Je vaša pleť suchá, dehydrovaná, so sklonom k tvorbe vrások?
4. Trápi vás ochabnutá pokožka, celulitída, či nepekné strie a jazvy po akné?
5. Sú vaše vlasy suché, lámavé a bez lesku? Majú sklon k zvýšenému vypadávaniu?
6. Trápia vás pigmentové škvrny?
7. Máte viac ako 30 rokov? 
8. Pravidelne športujete? 
9. Máte menštruačné problémy?
10. Trápi Vás častá migréna?
11. Máte problémy so spánkom?
12. Máte časté bolesti chrbtice, alebo trápi vás pocit ťažkých nôh(kŕče)?


Ak ste aspoň na tri, alebo viac otázok odpovedali kladne, je veľmi pravdepodobné, že trpíte nedostatkom kolagénu. Nie je to nič neobvyklé, práve naopak. Nedostatok kolagénu je jednoducho dôsledkom prirodzeného procesu starnutia a týka sa každého z nás.

Kolagén začína z tela ubúdať už od veku 25 rokov. Keďže produkcia kolagénu vekom klesá, vo veku 40 rokov stratíme asi tretinu prirodzeného kolagénu. 

Kolagén si môžeme pravidelným užívaním doplniť, a výrazne tak spomaliť starnutie pokožky, vyhladiť vrásky, či zlepšiť kvalitu a rast vlasov i nechtov.

 

Vlasy vám zhrubnú, posilnia sa a zrýchli sa ich rast. Taktiež vaše nechty budú pevné. Kolagén pomáha hustote kostí, tonizácií svalstva, kĺbov, šliach, väziva a chrupavky. Prospešný je aj pri zotavovaní svalov, bolesti kĺbov, chrbtice, pri kožných poruchách, ako aj pri akné, či psoriáze a ekzéme. Taktiež pomáha pri silných a častých migrénach. Pomáha aj pri chudnutí, a prasknutí krvných ciev (spontánne modriny). Užívanie TOHTO KOLAGENU, podporuje taktiež aj zlepšenie zraku.

 

Elixír mladosti - Kolagén totiž viditeľne spomaľuje proces starnutia. Pravidelným užívaním podporíte prirodzenú krásu, ktorá sa vo vašom tele skrýva. Viditeľné spevnenie pleti, vlasov a nechtov, už po mesiaci užívania. Dodáva pleti žiarivý vzhľad, podporuje elasticitu a pevnosť pokožky.

 

Medzi faktory, ktoré prispievajú k tvorbe hyperpigmentácii, teda k tvorbe pigmentových škvŕn, môžeme zaradiť nedostatok kolagénu a elastínu. Kolagén a elastín sú proteíny, ktoré sú zodpovedné za elasticitu, tón a štruktúru pokožky.. Prejavy starnutia pokožky, akými sú aj pigmentové škvrny, môžete spomaliť, alebo vyliečiť užívaním kolagénu. Ten pleti dopĺňa hydratáciu, čím vyrovnáva jej štruktúru a tiež zjednocuje jej tón pleti. Užívaním kolagénu vaša pleť získa vlastnosti, kvôli ktorým si mnoho z nás kupuje drahé krémy, ktoré sľubujú zázraky takmer na počkanie, podstupujeme rôzne drahé kozmetické ošetrenia, ktoré nemajú vždy pozitívny a očakávaný výsledok.

Teší vás chladné počasie, lebo môžete pomarančovú kožu bezpečne skryť?? Pokojne vytiahnite krátke sukne, s odstránením celulitídy vám pomôže práve TENTO Španielsky KOLAGEN.

Milujete ten pocit, po dobrom cvičení? Ale pozor, na kvalitnú regeneráciu, ktorá je pri športovaní veľmi dôležitá. Práve tento ŠPANIELSKY KOLAGEN dokonale zregeneruje vaše telo.

 

Jeho výhody sú:

 • Zlepšenie hydratácie a pružnosti pokožky

 • Eliminuje vnútorné a vonkajšie toxíny a voľné radikály, ktoré urýchľujú proces starnutia.

 • Vďaka tomu môžete vykonávať každodenné činnosti bez pocitu vyčerpania, alebo únavy.

 • Zlepšuje kvalitu spánku.
 • Pomáha pri vlastnej výrobe kolagénu.

 • Zvyšuje elasticitu v tkanivách a bráni tvorbe vrások.

 • Zabraňuje kŕčom, pretože svaly sú uvoľnenejšie.

 • Zabraňuje starnutiu kostí a kĺbov.

 • Absorpcia vápnika a fosforu sa zvyšuje a tým aj prevencia degeneratívnych chorôb, ako je osteopénia a osteoporóza.

 • Veľká úľava počas menštruačného obdobia.

 • Podporuje funkciu štítnej žľazy. Tá má pre tehotné a dojčiace ženy veľký význam kvôli správnej hladine hormónov.
 • Reguluje hladinu cholesterolu v krvi.

 • Vyrovnáva kardiovaskulárny systém posilňovaním tkanív srdca a tepien.

 • Odporúča sa na regeneráciu akéhokoľvek tkaniva, napríklad v prípade roztrhnutých väzov, preťaženia svalov a na udržiavanie šliach, väzov, kostí a svalov za normálnych podmienok

 • Podporuje metabolizmus a pomáha udržať správnu hladinu cukru v krvi.

 

Odporúčaná denná dávka (priložená odmerka: 12g) obsahuje:

 • 10 g kolagénu (10 000 mg)

 • 200 mg horčíka - Magnézium

 • 32 mg vitamínu C

 • 25 mg kyseliny hyalurónovej

  Zosilnenie účinku kolagénu s horčíkom je podporené kombináciou vitamínom C a kyseliny hyalurónovej, ktoré zvyšujú účinky a produkciu minerálov.

Vitamín C je okrem iného silným stimulantom pri tvorbe bielkovín, a preto pomáha telu vytvárať si vlastný kolagén. V zásade je zodpovedný za proces syntézy tohto proteínu.

Horčík je makro minerál, ktorý pomáha udržiavať rovnováhu centrálneho nervového systému. Okrem energie, ktorú poskytuje, podporuje proces tvorby a hojenia svalových tkanív.

Kyselina hyalurónová (Hyaluronic Acid) je schopná spomaľovať starnutie kože a vyhladzovať vrásky.

Kyselina hyalurónová je skutočným zázrakom. 
Pracuje zvnútra von, obnovuje vlhkosť, farbu a lesk pokožky, zlepšuje stav pleti po akné a vyhladzuje drobné jazvy, podporuje výživu kostí, kĺbov a svalov, má analgetické a protizápalové účinky. Zároveň spomaľuje proces starnutia pleti, podporuje tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej.

Okrem toho je kyselina hyalurónová dôležitá aj kvôli jej vplyvu na kĺby. Je súčasťou chrupavky, kde pôsobí ako obal jednotlivých buniek. Vďaka zadržiavaniu vody v chrupavkách ich posilňuje a zvyšuje ich odolnosť.

Zdravé kĺby:
Kyselina hyalurónová je základnou zložkou každého normálne fungujúceho kĺbu a je tiež najaktívnejšou a najdôležitejšou formou glukozamínu GAG v synoviálnej tekutine. Funguje ako tlmič nárazov tým, že lubrikuje tekutinu v kĺbových tkanivách, a zároveň podporuje ich normálnu funkciu. Zabezpečuje lepšiu výživu chrupavky, zlepšuje funkciu kĺbov a obmedzuje bolestivé príznaky. Má analgetické a protizápalové vlastnosti.

Kyselina hyalurónová je prítomná vo všetkých spojivových tkanivách a v našom tele sa nachádza prirodzene. Až 50% z celkového množstva sa nachádza v koži. No ako starneme, jej prirodzený obsah sa postupne vytráca. Ďalším faktorom je genetika, fajčenie a nedostatok minerálov ako je horčík a zinok.

 

Kolagén v spojení s Kyselinou hyalurónovou, je až 3x účinnejší ako samotný kolagén. 

Kolagén a horčík cirkulujú v krvi po dobu 5 hodín od ich príjmu. Z tohto dôvodu odporúčame užívať doplnok kolagénu s horčíkom DENNE.

 

Ako sa prijíma kolagén?

Denný príjem kolagénu v prášku je 12 gramov denne (priložená odmerka), ktorý môžete zmiešať s vodou, mliekom alebo džúsom. Je lepšie, aby ste ho užívali na prázdny žalúdok, aby ho telo lepšie spracovalo a absorbovalo.

Môžete ho pridať do akéhokoľvek nápoja, ale pretože má citrónovú príchuť, odporúčame s čistou vodou. 

Obsah balenie 250 g v prášku vám vystačí na užívanie počas 20 - 21 dní.

 

Ako dlho ho užívať?

Akýkoľvek výživový doplnok sa musí užívať dostatočný čas, aby sa prejavili účinky. Odporúčaná doba užívania kolagénu je minimálne 3 mesiace. Jednu odmerku: 12 g denne (odmerka je súčasťou balenia). Následne po dobu 2 až 3 mesiace znížiť užívanie na 3 x týždenne, jednu odmerku a opäť pokračovať v pravidelnom užívaní.

 


Ako jediná na SR ponúkam KOLAGEN s takýmto unikátnym zložením. 


Ten jednoducho MUSÍŠ mať.. 

Uchmatni si svoju ZĽAVU, ešte dnes.

 

 

 
Má vedľajšie účinky?

Konzumácia kolagénu s horčíkom je bezpečná.

 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti a osoby do 18 rokov. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.