Menopauza

Menopauza

Španielsky nehormonálny prírodný produkt Menopausia - s unikátnym zložením: Izoflavóny, Šalvia a Medovka lekárska, obohatený o magnézium a Vitamín B6. 

 

Obsah Izoflavónov v dennej dávke: 40 mg
Množstvo v balení: 19,4 g  (30 kapsúl)
Krajina pôvodu: Španielsko 

CENA: 11,90 Eur


 

 

Odhaduje sa, že až 80% žien trpí návalmi tepla pred, počas a po menopauze, okrem iných porúch ako nespavosť, podráždenosť, únava, zmenený sexuálny život, alebo emočný stres.

Nakoľko väčšina žien, nevenuje dostatočnú pozornosť zmenám vo svojom tele, čoho následkom sú zdravotné problémy už v mladom veku a väčšina žien to rieši chirurgickým zákrokom.

Nie je potrebné užívať a podstúpiť hormonálnu liečbu, nakoľko sú aj prírodné možnosti, ako sú izoflavóny, ako prírodná liečba na zmiernenie týchto príznakov.

Preto Vám predstavujem jedinečný Španielsky výrobok s unikátnym zložením pre ženy v menopauze. Keďže u každej ženy, je tento stav v rôznom časovom intervale.  Príznaky sú najčastejšie v rozmedzí 35-45 rokov a začínajú aj rôznymi ochoreniami ženských orgánov. 

Je to prírodný produkt, ktorý vám pomôže zmierniť účinky, ktoré sa u žien objavia s príchodom menopauzy: ako sú dlhodobé depresie, nespavosť, návaly tepla, potenie..

Izoflavóny sú zložky polyfenolového pôvodu, ktoré tvoria časť fytochemických skupín nazývaných flavonoidy, ktoré majú štruktúru podobnú ženským estrogénom a preto sa izoflavóny považujú za fotoestrogény a používajú sa ako prírodný liek na liečbu hormonálnej nerovnováhy pre zmiernenie účinkov v menopauze. 

Zloženie:

  • Magnézium (Horčík): 113 mg

  • Sójový extrakt IP: 100 mg; 40 mg (40% izofavónov aglykónového typu)

  • Medovka lekárska: 100 mg; 5 mg (5% kyseliny rozmarínovej -je vynikajúca pre zlepšenie funkcie pečene, žlčových ciest a prečistenie organizmu. Zvyšuje metabolické aktivity v tele. Pre dodanie energie a vitality zvlášť v období, kedy je organizmus vystavený veľkej psychickej záťaži.)

  • Šalvia: 74 mg; 1,9 mg

  • Vitamín B6: 1,4 mg

     

Užívanie:

Odporúčaná denná dávka: 2  kapsuly (Ráno a večer po jedle)