Menopauza

Valeriana

Táto fantastická verzia kapsúl Valeriana je neporovnateľná so žiadnou inou značkou, pretože má špecifické zloženie, ktoré vám poskytne tú najlepšiu prirodzenú relaxáciu, akú ste kedy zažili.

Kapsuly Valeriana sú špeciálne vyrobené tak, aby poskytovali obrovskú podporu ľuďom, ktorí vedú veľmi hektický život a trpia poruchami spánku.

Valeriána lekárska je liečivá rastlina alebo bylina, ktorá sa v histórii ľudstva používala ako sedatívum a relaxant pre ľudský organizmus. Má upokojujúci účinok, pomáha zmierniť podráždenie, pomáha navodiť spánok a udržiava prirodzený spánok.

Kapsuly majú vysoký obsah Valeriány lekárskej, ktorý sa získava vo forme extraktu 100% prírodným spôsobom, bez chemikálií a umelých konzervantov, ktoré môžu poškodiť vaše zdravie. V tomto zložení majú kapsuly valeriány malý obsah horčíka, o ktorom je známe, že zlepšuje hlboký spánok. 

Používajú sa však aj na zmiernenie bolestí hlavy, migrény, odstránenie hystérie, úzkosti a smútku, stabilizáciu srdcovej frekvencie.

Valeriána je obľúbenou prírodnou voľbou pri predchádzaní depresií a stavov úzkosti, pomáha upokojiť myseľ, odbúrať stres, skľudniť podráždený žalúdok a zmierniť menštruačné kŕče.

 

Obsah Valeriana officinalis, koreň v dennej dávke: 400 mg (ekvivalent 1200 mg sušenej rastliny)
Množstvo v balení: 32,7 g  (60 kapsúl)
Krajina pôvodu: Španielsko 

CENA: 12,90 Eur

Pri zakúpení 3ks: 8,60 Eur /ks

IBA TERAZ AKCIA: 3 ks za cenu 2 ks - 33% ZĽAVA platí pri kúpe min. 3 ks - AKCIA trvá LEN do 31.08.2022

 

 

Valeriana umožňuje uvoľniť celý nervový systém a spolu s ním aj svaly, čo spôsobuje pocit absolútneho odpočinku.

Vďaka svojmu organickému rastlinnému pôvodu ide o kapsuly, ktoré nevytvárajú žiadnu závislosť, nespôsobujú ospalosť, takže ich môžete užívať aj počas dňa, v malých dávkach.

Niekoľko dávok si môžete dať aj počas dňa, aby ste zlepšili svalovú či duševnú relaxáciu, a tak znížili hladinu stresu, aby ste ochránili svoj imunitný systém a predišli tak chorobám, ktoré sa zvyčajne objavujú pri hektickom, nevyrovnanom životnom rytme a malého odpočinku.

Kvet valeriány lekárskej sa používa už celé storočia na výrobu parfumov a vôní a korene tejto rastliny sa v tradičnej prírodnej medicíne používajú už viac než dvetisíc rokov.

Valeriána lekárska môže pomôcť aj v liečbe a prevencii nasledujúcich ochorení a stavov:

  • Menopauza

  • Menštruačné ťažkosti

  • Syndróm nepokojných nôh

Spôsob použitia

Sú to mimoriadne účinné kapsuly Valeriány lekárskej a odporúča sa užívať 1 kapsulu na obed k hlavnému jedlu a jednu večer  to znamená maximálne 2 kapsuly denne. Príjem však môže byť znížený v závislosti od každého človeka, rýchlosti účinku alebo dôvodov, pre ktoré tieto kapsuly užíva.

V tomto zmysle, ak máte opakované alebo patologické poruchy spánku, kapsuly Valeriana by sa mali konzumovať v dávke odporúčanej výrobcom. Na druhej strane, ak si chcete len prirodzene oddýchnuť pred spaním, pretože ste mali ťažký deň, určite sa s oveľa nižšou dávkou budete cítiť skvele (1 kapsula denne).

Balenie 60 kapsúl vám môže vydržať 30 až 60 dní v závislosti od dávky, ktorá je pre vás priaznivá.

 

Upozornenie: Neprekračujte výslovne odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Ak ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa so svojim lekárom. Uskladňujte mimo dosahu detí. Skladujte v suchom a chladnom prostredí.