Krištáľová geóda

Z návštevy Maroka, prinášame unikátne kúsky "Krištáľové Geódy" aj na Slovensko 🌍

Krištáľ vo forme Geódy je výnimočný tým, že vo svojej dutine koncentruje veľké množstvo energie, 🌟 a tak v ňom môžete krásne očistiť a zharmonizovať čokoľvek potrebujete.

Výborný je aj na očistu iných minerálov. 💎

Krištáľ okrem toho čistí a lieči aj celé naše telo, odstraňuje nerovnováhu a blokády. Ak chcete do svojho života vniesť svetlo a liečivé vibrácie, krištáľ je tým pravým kameňom. ✨

Krištáľ symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu. Pôsobí ako katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Podporuje inšpiráciu, intuíciu a jasnozrivosť.

Naturálny tvar Geódy má veľkú silu a zvyšuje účinky Krištáľu. Vynikajúce na nabíjanie iných minerálov, napríklad náramkov, príveskov, či iných šperkov z minerálov. 

Rozmery: 20 x 19 x 12 cm

Hmotnosť: 3420 g

Cena: 245,00 €


Kupujete presne zobrazený kus, ktorý vidíte na fotografiách. 

Objednat1700480570.png

V Geóde sú vytvorené obojstranné generátory a v niektorých krištáľoch je vytvorená dúha. 

Obojstranný generátor z krištáľu, je označovaný ako neutrálny generátor, pretože ním prechádzajú energie priamo a bez výchyliek. Vyrovnáva energie medzi čakrami a tak očisťuje priestor, kde sú blokády.   

Krištáľ symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu. Pôsobí ako katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou.

Vlastnosti:

  • Jeho čistá a jasná energia odstraňuje blokády, narušenie aury a nesúlad duše
  • nabíja nás neustále novou energiou
  • prehlbuje intuíciu a meditáciu. Všade na svete je cenený ako meditačný kameň
  • vyjasňuje atmosféru, vyžaruje čistotu a vnáša súlad do priestoru, v ktorom sa nachádza
  • je silný ochranný kameň
  • položený pri posteli vnáša jasno do našich snov
  • zneškodňuje geopatogénne zóny a záporné žiarenia a preto je dôležité ho pravidelne očistiť
  • ideálny kameň do domácnosti alebo do kancelárie.

 

Liečivé vlastnosti:

Energia krištáľu má pozitívny vplyv na funkciu štítnej žľazy, srdca, krvného obehu, pľúc a tráviaceho traktu. Je najúčinnejší pri upokojení neuralgickej bolesti. Zmierňuje tiež nevoľnosť, závraty, migrény a bolesti hlavy. Pomáha pri kožných ochoreniach a popáleninách, ale aj pri žalúdočných ťažkostiach.

Každý kus je jedinečný svojím vzhľadom, sýtosťou farieb a odleskom. Zaručene budete vlastniť kúsok, ktorý nemá nikto iný. Všetky minerály odosielame zo Slovenska.